Przewóz pacjentów do naszego kraju to skomplikowane i wymagające zadanie logistycznie oraz wyzwanie dla zespołu lekarskiego. Każdy transport medyczny do Polski, którego się podejmujemy, uwzględnia indywidualne potrzeby pacjenta – od rodzaju schorzenia, przez stan zdrowia, po jego preferencje i oczekiwania. Z naszych usług korzystają osoby, które potrzebują profesjonalnej opieki podczas podróży. Są to ludzie starsi, cierpiący na przewlekłe choroby, po wypadku, ale też pacjenci, którzy z dowolnego powodu chcą skorzystać z leczenia w naszym kraju – np. ze względu na stosunkowo niskie koszty.

Wyjątkowość transportu medycznego w drodze do Polski

Kiedy może się pojawić potrzeba zastosowania transportu medycznego do Polski? Wśród takich sytuacji można wymienić nagły wypadek czy chorobę podczas pobytu za granicą. W takich przypadkach usługa może okazać się niezbędna zarówno dla ratowania życia, jak i zapewnienia odpowiedniego leczenia. Tego rodzaju przewóz bywa konieczny także w razie powrotu do kraju na stałe. Ludzie starsi mieszkający za granicą niekiedy decydują się na powrót do Polski, aby spędzić tu swoje ostatnie lata. W takich przypadkach transport medyczny może zapewnić im podróż w odpowiednich warunkach oraz opiekę na pokładzie.

Podejmujemy się realizacji usługi niezależnie od tego, z jakiego państwa mamy sprowadzić pacjenta do ojczyzny. Dysponujemy zasobami pozwalającymi na przetransferowanie do kraju nawet osób w ciężkim stanie zdrowia, które wymagają ciągłej, szczególnej opieki.

 
Transport medyczny płatny i bezpłatny – kliknij i sprawdź!

Zadzwoń: +48 661 663 999