Świadczymy specjalistyczne usługi przewozowe osób, które z różnych powodów mają utrudnioną mobilność. Prywatny transport sanitarny pozwala na zapewnienie osobom chorym, starszym czy niepełnosprawnym w bezpieczny sposób dotrzeć do placówki medycznej lub zostać z niej odebranym.

Czym jest prywatny transport sanitarny i kiedy jest potrzebny?

Dysponujemy pojazdami wyposażonymi w sprzęt dostosowany do wymagań różnych pacjentów. Dzięki temu możemy podejmować się przewozu np. osoby poruszającej się na wózku czy wymagającej utrzymania pozycji leżącej. W jakich przypadkach pacjenci decydują się na prywatny transport sanitarny?

Jedną z sytuacji, w których nasze usługi mogą okazać się niezbędne, jest pomoc osobie starszej niemogącej samodzielnie dotrzeć do szpitala na umówioną wizytę. Podobnie ludzie po operacji, którzy nie są jeszcze w pełni sprawni, a potrzebują regularnego dostępu do opieki medycznej. Prywatny transport sanitarny służy też dla niepełnosprawnych o ograniczonej mobilności. Niezależnie od tego, kogo przewozimy, zawsze stosujemy się do aktualnych przepisów prawa regulujących naszą pracę oraz do standardów etycznych, które nas obowiązują.Mamy świadomość, że każdy pacjent potrzebuje innego rodzaju wsparcia – czasem wystarczy pomoc przy wsiadaniu do pojazdu, innym razem konieczne jest monitoring parametrów życiowych pacjenta podczas transportu. Jesteśmy na to gotowi w ramach świadczonych usług prywatnego transportu sanitarnego. Działamy po to, aby nawet w najtrudniejszych przypadkach wykonywać obowiązki, których się podejmujemy.

 
Transport medyczny płatny i bezpłatny – kliknij i sprawdź!

Zadzwoń: +48 661 663 999