Pogotowie Medyczne Redmedica specjalizuje się w transportach medycznych. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy oprócz bogatego doświadczenia, posiadają szeroko rozbudowane umiejętności miękkie. Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz jasne zasady współpracy.

Jesteśmy świadomi wysokich kosztów leczenia, jakie często muszą ponosić osoby chore. Wizyty u specjalistów, leki, rehabilitacja, transport sanitarny – to wszystko sporo kosztuje. Chcemy, aby z naszych usług mógł skorzystać każdy, właśnie dlatego oferujemy prywatny transport medyczny w przystępnej cenie.

 

Przewóz chorego karetką o najwyższym standardzie

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i komfort pacjenta. Dlatego za każdym razem dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Przewóz chorych przeprowadza dwuosobowy zespół doświadczonych ratowników. W ramach specjalistycznego transportu medycznego zapewniamy kompleksową opiekę i pomoc.

Dbając o wysoką jakość transportu sanitarnego, wyposażyliśmy zespoły ratowników w doskonale wyposażone karetki. Nasza flota jest w pełni sprawna, regularnie serwisowana i świetnie wyposażona. Zadbaliśmy o każdy szczegół, dzięki czemu możemy realizować prywatny transport medyczny najlepiej, jak to jest możliwe.

Prywatny transport medyczny – komfort i bezpieczeństwo

Nie ryzykujemy zdrowia i poczucia komfortu naszych klientów. Nasze działania oparte są na wiedzy i zdobytym doświadczeniu. Nieustannie się edukujemy, żeby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Realizowanie przewozu chorych to nasza pasja. To sprawia, że każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, spełniającym wszelkie wymogi.

Transport sanitarny międzynarodowy – przewóz chorych z każdego zakątka świata

Oferujemy profesjonalny transport medyczny z dowolnego miejsca na świecie. Rozumiemy, że nieszczęśliwy wypadek czy choroba mogę nas spotkać poza granicami Polski. Z tego powodu postanowiliśmy więc rozwinąć swoją działalność o transport sanitarny międzynarodowy.